Vítejte !

 

Po dlouhé době jsem se odhodlal konečně vytvořit alespoň základní přehled nákresů, nejčastěji prezentovaných na K-Reportu.

 

Stránky neslouží jako informační kanál, ale pokusím se o změnách na stránkách a přidaných nákresech informovat. Především se budu snažit udržovat stránky "čísté", přehledné a bez nějakých zbytečností.

 

Samozřejmě patří dík všem fandům, jež mě donutili tuto stránku vytvořit a přiblížit moji tvorbu co nejvíce lidem.

Novinky

ReUP

12.08.2010 19:36
Reupload dokončen - z důvodu velikosti hostingu jsem byl nucen změnit rozlišení ve vertikálním směru z 1500px na 1200px. Jak dostačující bude traffic uvidím podle návštěvnosti.   Krom jednotek nahráno zkušebně několik lokomotiv. Izzy!
>>

EMU - ReUpload

12.08.2010 07:46
V průběhu dne proběhne kvůli nějakým změnám (většinou drobnosti, na MV upraveny podvozky) reup prakticky všech nákresů el. jednotek. Taky zřejmě nahraji první várku lokomotiv. Izzy!   Ps: prozatím jsou stránky (kvůli reupu) bez nákresů. Díky za pochopení.
>>

Elektrické jednotky

10.08.2010 22:06
Prozatímně byly vloženy nějaké nákresy elektrických jednotek. Zatím nefunguje vyhledávání - fotky nejsou oštítkovány. Také popisy jsou sem tam zkušebně. Izzy!
>>

První spuštění stránek

10.08.2010 20:07
Nákresy budu postupně přidávat a samozřejmě informovat. Veškeré přípomínky prosím směřujte do Knihy návštěv. Izzy!
>>

Vyhledávání

© 2010 Bc. Jakub Izák, Všechna práva vyhrazena.